| AnndreyYolo a întrebat:

Am si eu o intrebare.
Nu se mai aude o casca de la casti si nu stiu daca s-a stricat difuzorul sau este de la fir.Si gen vreau sa le duc la garanatie dar nu stiu daca mai primesc castile fiindca nu mai am cutia.[Tin sa mentionez ca sunt cumparate de pe eMAG]Iar pe site-ul lor nu esti metionat ca si cum as avea nevoie de cutie dar, nu stiu asa ca va intreb si pe voi.

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

In primul rand vezi aici:
http://www.emag.ro/info/form/pickup
Daca ai nevoie de altceva, intri pe site-ul lor. Au undeva Suport 27/4, mergi pe "detalii" si vezi acolo ce ai de facut. Probabil ca ii suni.