| Costi21FTW a întrebat:

Am si eu o problema cu mouse-ul meu de cateva zile cand dau o data click se apasa de 2 ori sau daca tin apasat sta putin asa si dupa nu mai tine. Ce pot sa fac sa nu mai se apese de 2 ori sau sa imi tina iar apasta incontinu?

3 răspunsuri:
| DennisW a răspuns:

Se cere schimbat. Teoretic ai putea sa-l desfaci si sa-l sufli cu un spray cu aer comprimat, practic nu stiu cat te-ar ajuta. Chiar daca s-ar rezolva pe moment, nu va tine mult si va face la fel.
Altul.

| Algo098 a răspuns:

Mini intrerupatoarele responsabile cu click-ul nu mai merg bine si cine are posibilitatea le inlocuieste sau le desface si le curata daca nu sunt prea uzate, dar in general solutia cea mai usoara e inlocuirea mouse-ului cum bine a zis DennisW.

| MasterOfDark2017 a răspuns:

Altul nou