| mihnea114 a întrebat:

Am si eu o problema cu telefonul meu Asus Zenfone 2. Cand il aprind acesta ramane blocat in loading screen-ul de la deschidere. Am incercat sa deschid meniul de urgenta al telefonului dar nu a functionat. Am apasa volumul mai tare si butonul de inchidere/ deschidere. Imi puteti spune care este problema?

1 răspuns:
| RobbyPh a răspuns:

Ai problema cu bateria ma gandesc. Scoate bateria pune-o la loc tin-o apasat gen pune-o bine apoi pune carcasa si incearca sa il aprinzi daca nu merge inseamna ca iti trebuie alta baterie.