| Orion_Nexus_1994 a întrebat:

am si o o problema la consola mea Xbox One. Totul a inceput cand ma jucam gta5 online acum 3 zile si dintr-o data vad ca am lag cand merg tare cu masina, nu ma refer lag la net ci frame drop. Pana acum am jucat asa dar acum a ajuns mai rau. Textura se incarca mai greu si in online si single si am frame dropuri mari si constante. M-am uitat si pe CD ca poate e zgariat dar imposibil pentru ca CD l-am tinut numai in consola iar consola am acoperit-o mereu cu o carpa dupa ce o stingeam ca sa nu intre praf. Alte jocuri merg bine si online si single doar gta 5 are aceasta problema. Asta a inceput de acum 3 zile. Consola o am fix de 1 si cateva saptamani. Daca stie cineva ce ar putea fi sau unde sa ma duc, tin sa mentionez ca mai am si garantie la consola daca e cazul sa merg cu ea inapoi. Astept un raspuns multumesc.

2 răspunsuri:
| LePotato a răspuns:

Daca spui ca in alte jocuri nu ai probleme, inseamna ca e de la serverele celor de la GTA

| Orion_Nexus_1994 explică (pentru LePotato):

Salut, multumesc pentru raspuns. Dar poate fi si HDD-ul?