| FreundundM a întrebat:

am tableta Asus fonepad 7 si sunt multumit de ea dar de la un timp cand vreau sa intru intr-un joc imi apare o eroare puteti sa imi spuneti care este cauza si cum sa o repar? multumesc anticipat:-):-)

5 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Ce eroare mai precis?

| FreundundM explică:

Zice asa : Din pacate ''jocul,, s-a inchis, OK sau raportati :-)

| ClimateZone a răspuns (pentru FreundundM):

Fa-i update la firmware din Despre Dispozitiv (Update).

| GRASUALEX19 a răspuns:

Ce eroare iti apare? Poate fi de la prea multe jocuri instalate fai backup la jocuri si dezistaleazale lasa macar 200 mb liber ram

| GRASUALEX19 a răspuns:

Asta se poate intampla din cauza virusilor sau a erorilor jocului. La toate aplicatile face la fel?