| anonim_4396 a întrebat:

Am un controller de ps3 sixaxis dualshock 3 si as vrea sa il conectez la pc pentru a ma juca. Stie cineva? Am cautat pe google dar nimic.

5 răspunsuri:
| Thebestkiller a răspuns:

Salut! Din cate stiu eu controller-ul are mufa de ps3, ci nu usb.Nu poti sa il conectezi la pc.Singura smecherie ar fi sa tai mufa de ps3 jos, si sa pui una usb dar NU incerca ca o sa il strici.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Thebestkiller):

Nu e adevarat, are mufa mini usb- usb, merge perfect conectat la pc.

| Thebestkiller a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai daca e usb. Poti sa il conectezi linistit la pc.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Thebestkiller):

Pai da dar are nevoie de un soft, ca altfel nu merge.

| Thebestkiller a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu neaparat, poti si fara soft dar nu totdeauna merge. Baga joystickul in computer si intra pe un joc.si cauta in controalele jocului daca apare controller-ul.La un prieten a mers.Succes!