| XbrObaCK a întrebat:

Am un GTX 960 strix si functioneaza, problema este ce inseamna ledul ala aprins alb pe spate?

Multumesc!

Răspuns Câştigător
| catalin170102 a răspuns:

Salutare, si eu am acelasi model de placa video, mai exact cel de 2GB..Acum daca ma uit atent la placa video, si la mine este un bec ce lumineaza..banuiesc ca are una din cele doua atributii : 1.Arata ca este alimentata ( cea mai logica ) sau 2.Arata ca este folosita in full-load ( nu prea ar avea rostul doar pe Chrome ). Oricum eu imi sustin a doua varianta happy