| Florinelflorinel a întrebat:

Salut TPU, am un laptop Asus și mi s-a întâmplat o problema, laptopul meu are așa placa de baza și înca o plăcuță în care vine hdd băgat care e conectata direct pe placa de baza, s-a ars plăcuță aia mica și s-a făcut negreala puțin pe placa de baza, dar laptopul pornește tot, ce îmi recomandați sa fac daca cumpăr altă plăcuță se va arde și aia?
PS mi-a topit puțin un plastic de acolo dar am pus și o plăcuță noua de la un băiat și merge

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Eu cred ca trebuie dus in servis nu te juca ca poate il arzi de tot.