| Mouse22 a întrebat:

Am un laptop cu display-ul spart, care l-am conectat la un monitor. Astazi am ținut apăsat pe butonul de oprire al laptop-ului, și când să-i dau drumul nu mai mergea... Se aude doar când se aprinde laptop-ul... Ce pot să-i fac? Mulțumesc. !

Răspuns Câştigător
| TurkuNellu a răspuns:

Dupa ce s-a deschis windowsul trebuie sa ti apasat simultan +P dupa care schimbi rezolutia cea mai mica. si selectezi sa fie pus pe al doile monitor.

3 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Scoate cablul vga de la laptop și pune-l iar. Dacă softul e bun ar trebui să ai imagine pe monitor.Succes

| TurkuNellu a răspuns:

Daca poti spune ce windows ai te pot ajuta

| Mouse22 explică:

Este Windows XP