| Theodor_Teo_1977 a întrebat:

Am un laptop Lenovo cu procesor I3 Inside, 2.50 Ghz.Bun...Suporta Turbo Boost? Daca da cum il,, activez"?

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Bine ca nu ai procesor i3 outside. Nu, nu suporta nici un Turbo Boost nimic.

8 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns (pentru n1n1o):

No shiet? Daca nu stii ce e ala Intel si ce e aia Intel Inside, e clar...

| KodrutZ a răspuns (pentru n1n1o):

Mdah, deci habar nu ai. Stai jos, ai patru.

| n1n1o a răspuns (pentru KodrutZ):

Esti praf omule, nu te da mai destept decat esti. Stiu ca vrei sa zici ca nu exista CPU extern si ai dreptate dar nu contrazice un om care poate a vazut o reclama de la INTEL pe care toate scrie "INSIDE" si nu se refera la placa video.

| KodrutZ a răspuns (pentru n1n1o):

Nu mai avea impresii. El a zis "cu procesor i3 inside". Procesorul e Intel Core i3, daca e sa ii dam un nume mai lung decit i3 sau Intel i3. Nu exista nici un Inside in numele procesorului. Allora capisci?

| n1n1o a răspuns (pentru KodrutZ):

Daca la asta te referi. si capisco big grin

| KodrutZ a răspuns (pentru n1n1o):

Aaaah, ma bene!