| MajorKing a întrebat:

Am un laptop Toshiba sateleitte c55-a cu windows 8 și as vrea sa știu dacă pot sa pun pe el windows 7! Mersi

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

Te duci aici, introduci modelul exact al laptop-ului si vezi daca ai drivere pentru W7.
Daca gasesti, atunci fa un back-up al sistemului W8 pe cateva DVD-uri care te vor ajuta sa revii oricand la W8 daca ceva nu-ti place.
Sunt destui care si-au stricat sistemul original si nu au mai avut ce face.
Dupa ce-ai facut toate astea poti instala W7.

3 răspunsuri:
| MajorKing explică:

Scuzati #satellite c55-a

| RaduTN a răspuns:

Da,poti sa pui windows 7 pe el!