| alin_9439 a întrebat:

Am un Nokia lumia 630, imi poate explicca cineva cum setez acel cronometru la poza? Gen dupa ce dau sa fac poza sa stea 10 secunde pana face poze etc, intelegi voi. Dau funda big grin

1 răspuns:
| emilianomaro a răspuns:

IN coltul din dreapta jos ai trei puncte (...) apesi pe ele si iti apare meniul de unde selectezi cronometru dupa care setezi temporizarea la 10 secunde, apesi ok, apoi apesi pe pictograma cu camera si cronometrul va porni.