| HULKNU1T3 a întrebat:

Am un telefon Huawei Y5 cu versiunea Android 5.1.1. Versiune EMUI Actualizator este EMUI 3.1 lite. Este posibil ca sa mai primesc actalizari la Android 6 sau mai recent?

Răspuns Câştigător
| Clorox a răspuns:

Sunt sanse mici, gadeste-te ca ei se axeaza pe P10 si pe ultimele modele, plus ca trebuie sa optimizeze bugurile si erorile de sistem pe noile sisteme de operare!

3 răspunsuri:
| Vladiasazea a răspuns:

Nu!

| RaduMihaiRadu a răspuns:

Am si eu Y560 si nu o sa apara decat update.uri minore. Telefonul asta nu prezinta interes

| THeodor_Horia_2000_JfrQ a răspuns:

Cel mai bine cauti pe net ce telefoane primesc Android-ul dorit!