| MotoBlitz a întrebat:

Salut! Am un telefon Huawei p9 lite mini, EMUI 5.1.3. și android 7 și 16GB și nu îmi merge WhatsApp. Ieri când am intrat pe aplicație mi s-a afișat mesajul că o nouă versiune este disponibilă, dar când intru să o actualizez nu merge. Ce pot face în această situație ca să îmi meargă din nou WhatsApp?

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"Huawei p9 lite mini...r când intru să o actualizez nu merge"

e modul lui de-a spune: "dă-mă și ia altul"

| GabiDumitrescu a răspuns:

Cu ceva noroc, poate gasesti un ROM custom bazat pe un Android mai nou. 7 e cam antic de-acum si producatorii de aplicatii nu il mai suporta, din pacate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, cum mai spunea cineva. Tehnologia continua sa avanseze iar telefonul tău a rămas in urmă. Acum exista android 13.

| 120bulevard a răspuns:

E prea vechi telefonul tata, nu mai face fata la ceea ce e acum. Da-i un reinstall daca nu merge nici asa da-l la amanet