| Walkerr a întrebat:

Am vazut ca unele aplicatii de pe Magazin Play sunt cu bani. Daca gasesc sa o descarc de pe internet ( nu de pe Magazin Play ). La instalare aplicatia ma poate genera costuri?
Dau funda pentru cel mai sigur raspuns

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

| andrei1386 a răspuns:

O poți descărca de pe aptitude.acolo totul e gratis

| AlexSiDeea a răspuns:

Cauta VShare. Are Minecraft cel putin, si alte jocuri care erau cu bani pe Magazin Play. Sau daca vrei hack la niste jocuri cauta 4Share pe Magazin Play, are hack la toate jocurile. Sper ca te-am ajutat. Apropo nu se platesc pe aplicatiile sugerate mai sus. Funda?

| AdrianDanezu69 a răspuns:

Nu generează costuri.

| TabletaSB a răspuns:

Poate genera costuri unde anume? Folosesti wifi pentru download? Atunci nu e nici un cost.
Daca folosesti datele mobile, atunci e posibil