| DenisaPop a întrebat:

Am o tableta si nu ma lasa sa intru pe magazin play (aplicatia de unde imi descarc jocuri) si zice ca: nicio conectiune reincercati( am dat de o gramada de ori pe reincercati dar nimic) si imi merge netul. Raspuns cat se poate de rapid.

2 răspunsuri:
| TheTimeKiller a răspuns:

Intai asigura-te ca esti conectat la o retea wi-fi/3g apoi daca nu merge, schimbi data si ora pana merge. Sigur de la asta e. Multa bafta! Daca nu merge asa, sa imi spui.

| Vlad_Airinei_1998 a răspuns:

Pai n-are cum sa iti mearga daca n-ai conectat-o la internet...