| DeNeCuM a întrebat:

As dori informatii despre aces laptop din punct de vedere al gameplay-ului. Ce jocuri imi va duce, voi avea sau nu probleme cu el. Multumesc anticipat. FUNDA! https://www.olx.ro/......7P32Z.html

1 răspuns:
| alii98 a răspuns:

Sa faci o reinstalare fresh la windows, sa nu ai ceva adware sau antivirus prost, poti si fara sa platesti
si o sa mearga gta 5 pe low, fara umbre(din filele jocului, nu primesti ban), rezolutie 1366x768, frame scaling 0.750 sau 0.850, pe acolo, cu vreo 40 fps-uri constant decat in trafic sau astea ca se incarca harta, trebuie ssd daca ai problemele alea
am si eu un laptop asemanator