| Ciobotaru_Vladimir_1995 a întrebat:

As dori sa va intreb daca imi merge Cs: Go pe acest Pc...

Componente:

Windows:Windows 7 Ultimate 32 biti

Procesor:AMD Athlon 64X2 Dual Core Proscessor 5000+2.61 HGz

Sistem de operare pe 32 biti

Memorie instalata : 2.00 GO

Astept un raspuns!

3 răspunsuri:
| Jijell a răspuns:

Ai uitat sa mentionezi placa video. Este cea mai importanta la jocuri.

| Ciobotaru_Vladimir_1995 explică (pentru Jijell):

Am de 512

| BotShock a răspuns:

Iti va merge doar ca in mult lag.in jur de 15 fps-uri pe dust 2.si in tunel la dust 2 in maxim 20.am avut si eu dual core, 2 gb ram si gt 725... te sfatuiesc sa iti cumperi asa : o placa de baza pe socket fm2+ daca nu ai deja.o sursa de minim 400 w sau mai buna daca nu ai deja.o placa video Asus gtx 750 ti ( placa cere minim 400 w de la sursa si isi ia puterea din PCI-E.nu iti trebuie cablu sa o conectezi la sursa.doar o pui in slotul unitatii si gata) un procesor decent cum ar fi AMD Kaveri black edition 3.7 ghz quad core ( pentru acesta iti trebuie placa de baza de la amd pe socket fm2+) si 4, 8, 16, 32 gb ram... poti sa pui 6, 12, 18 gb ram dar nu e recomandat.eu piesele acestea le am + 8 gb ram si imi merge cs go filmat in 100-190 fps uri.