| anonim_4396 a întrebat:

Salut tpu...as vrea sa imi fac un card de credit cu wirex dar nu stiu cum ca am dat sa FAC card de credit nou dar nu mi-a aparut. Cum pot face cardul de credit

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Credit cardul este emis la orice banca, in urma aprobarii unui imprumut bancar.
Conditiile eliberari acesti card de creit este: vaisra miniam de 18 ani si adeverinat de la munca, ca esti angajat de 1 an cel putin, ca sa tis e elibereze acel credit bancar si cardul legat de el.

Wirex este o alta mancare de peste! Nu este banca si nu elibereaza credit carduri, ci este o agentie de bitcoinuri (moneda electronica).