| Cretu88 a întrebat:

As vrea sa imi recomandati o pereche de casti pentru muzica.(Care acoperta toata urechea)In jur de 100 lei cam asa.

4 răspunsuri:
| chioscuta a răspuns:

Mergi pe Sony, au mai multe modele la 100 lei, modelul il alegi singur, te-as sfatui sa iei de la Altex, nu de pe Emag sau Flanco. Emag au produse proaste, cu defecte de fabricatie, iar Flanco preturi exagerate.Mediagalaxy,iarasi este un magazin bun dar trebuie sa fii atent ca acelasi produs il gasesti cu 5 preturi diferite, sper ca ai inteles ce am vrut sa spun!

| 28cosmin a răspuns:

Eu îți recomand căștile astea, deoarece le-am folosit și eu și sunt foarte bune la acoperirea urechilor cât și la bass.
Mult succes!
http://www.emag.ro/casti-sony-mdr-v150-mdrv150-ce7/pd/ED5LMBBBM/