| SnowStaR a întrebat:

Salut TPU,as vrea sa intreb, care stie sa faca un forum pentru un server de samp? O comunitate mai exact. Multumesc. Dau funda+vot.

Răspuns Câştigător
| SnowStaR explică:

Te-as ajuta cu mare placere dar nu am mare experienta.
Stiu cateva lucruri, gen: sa fac cateva categori, subcategorii, sa adaug gradele, chesti din astea.
Cand iti deschisi, te rog mult sa ma anunti si pe mine, sa vin la tine in comunitate.

Dupa marerea mea, cel mai e bine e sa iti faci comunitate de gaming, cu servere de samp, cs. etc.
PS, nu uita sa ma anunti.

4 răspunsuri:
| Valy03 a răspuns:

Vrei forum gratuit sau cu bani?

| SnowStaR explică (pentru Valy03):

Cu bani, o sa cumpar si domeniu si webhost

| SnowStaR explică (pentru SnowStaR):

Desigur,el va fi stars-zone.ro. te anunt cand i-au domeniul si webhostul.

| SnowStaR explică (pentru SnowStaR):

Am revenit cu comunitatea : www.stars-zone.ro
si forum-ul www.stars-zone.ro/forum