| IsMeAxel a întrebat:

As vrea sa-mi fac un calculator din piese cumparate separat de pe Emag. Bugetul ar fi cam 2000 lei. Dau FUNDA daca imi da-ti si link-ul pieselor de pe Emag!

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Salutare, uite la ce m-am gandit eu pentru tine : http://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/1190130/
Configuratie mai ok decat aia nu mai gasesti decat SH.

2 răspunsuri:
| lucik93 a răspuns:

Sincer eu ti-as recomanda sa cumperi de pe pcgarage, ti-ar fi mai usor sa te decizi ce sa iti iei si pareri ale utilizatorilor care au avut deja componentele care te-ar interesa.

| Sarcopt a răspuns:

Şi eu am vrut să fac treaba asta dar mam lipsit şi mi-am luat un laptop.