| Ionut_Florin_1995 a întrebat:

Salut,TPU!
As vrea sa-mi iau un iphone 4 16 gb liber de retea Ios 7.1.2!
Puteti sa-mi spuneti cei care au avut, daca merge bine pe facebook cateva jocuri etc!
Cei care au avut sa-mi spuna cum merge iphonu-l 4 ios 7.1.2!

Răspuns Câştigător
| valintinvalic2011 a răspuns:

Am avut iphone 4 nou, mergea bine, jocurile mergeau binisor, era micut placut, camera buna, in itunes de pe telefon mergea normal, dar pe internet cam greu, adica se incarca repede dar se simte pauze, iti recomand sa iti cumperi de la iphone 4s in sus, pentru ca eu dupa iphone 4 am avut 4s, si diferenta e tare mare, si camera mai buna, si pe internet mai repede, asa ca mai bine mai pui un pic si iti cumperi 4s, sau mai mare, diferenta de pret nu e cine stie ce, dar dupa cum merge, merita

1 răspuns:
| Pool77 a răspuns:

A avut un coleg iphone 4, cumparat cu 300 lei fullbox etc.
A facut update si atat a fost, statea 3 minute sa deschida agenda samd. Ii dadea repornire fortata, a si scapat de el cum a putut.