| Kataaa99 a întrebat:

as vrea sa va adresez urmatoare intrebare:
Daca am deja montat pe placa de baza urmatoarea memorie ram : Memorie Patriot Signature Line 4GB DDR3 1600MHz; pot sa mai adaug inca o memorie ram diferita, dar cu aceeasi frecventa; precum HyperX Savage 4GB DDR3 1600MHz CL9
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| EneCristian a răspuns:

Bine ar fi sa fie aceeasi firma dar se poate ( conteaza ddr-ul ) oricum merita sa mai iei un hyper savage pentru dual channel.

2 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

Da poti!
Dar iti recomand sa fie de la acelasi producator! va functiona in dual channel : http://www.pcgarage.ro/......-rank-15v/

| peperonies a răspuns:

Da