| Giuliano24 a întrebat:

Azi am reformatat calculatoru Am instalat windows 7 ultimate, cand am facut conexiunea rds-rcs. si am dat connect am primit error 651 : The Modem(or other connecint device)has reported an error. If you continue to receive error messages. you can enable logging for analysis, si nu stiu ce sa-i fac ca sa pot sa ma conectez la el ma puteti ajuta dau funda!

Răspuns Câştigător
| ionutz03 a răspuns:

Vezi sa ai driverul pentru placa de retea instalt.

1 răspuns:
| Giuliano24 explică:

Pei zi-mi si mie ca pe cd de la Acer nu am driver e laptop. nu am driver pentru placa retea si habar n-am ce placa de retea este