| Tyh_Theo_1997 a întrebat:

De ceva zile am net de la RDS RCS de 1GB dar ok nu trebuie sa fie garantat.Dar nici macar nu pot sa ma conectez la net adica au venit ei si au facut routerul:TP-LINK TL-WR1043ND si pe wifi am net dar pe lan nu ma pot cinecta cu username-ul dat de ei si nici cu parola.
Mai pe scurt imi da erroarea Error 651: The modem (or other connecting device) has reported an error. Ce sa fac?
Dau funda!
Repede.

1 răspuns:
| DataSoft a răspuns:

Pai pe moment ce ai bagat in router username-ul si parola de la rds..pe lan nu mai trebuie sa bagi nimic ca sa te conectezi la net.