| blockbast a întrebat:

azi mi-am cumparat un rputer TP-LINK TL-R402M, i-am facut tot ce trebuia, l-am conectat la PC, iar acum sta conectat cu PC-ul, iar Pc-ul are net, dar daca vreau sa ma conectez cu telefonul sau tableta nu gaseste reteaua...
Ce trebuie sa-i mai fac, si cum... P.S la configurare nu are chestia aia cu Wireless... Cam asa apare : https://www.google.ro/......ps?/search

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

laughing Nu dati banii pe prostii luati bomboane la copii!
Pai de unde wireless nene daca nu are din nascare...
Ai citit si tu specificatiile la routerul asta! Vai curu vostru...

| itsoft a răspuns:

Este doar un simplu router