| AlexStefan1 a întrebat:

browserul Microsoft EDGE merge si pe windows 8.1 pro 64 bit?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu,vine integrat doar in Windows 10 din cate stiu eu.Nu il poti descarca, etc. :*

| ZebraGalbena a răspuns:

Browserul Microsoft Edge este conceput pentru Windows 10, el nu se gaseste pentru alta versiune de Windows sau alta platforma, daca vrei Microsoft Edge pune-ti Windows 10.

OFF: Dupa parerea mea Microsoft Edge este o prostie, l-am folosit o vreme dar tot mai bune sunt Google Chrome, Opera, Firefox