| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU

cand intru pe net si cand scriu nu apare nimic adica e ca un bug ceva? dupa aia isi revine cand scriu si dupa aia la poze tot asa dar nu apar Poze Multe si nu pot da click pe poze? am windows 10 pro e de la windows?

4 răspunsuri:
| WxRo a răspuns:

Megaboss de megaboss mai treci pe la scoala ca nu am inteles nimic din ce ai scris!

| artur99 a răspuns:

Când ai dat ultimul restart? Nu „Shut Down", apoi pornire, ci restart direct?

| WLMA a răspuns:

1. Ești sigur că nu se blochează tot pc-ul? 2. Încearcă cu un alt browser și vezi dacă persistă, încearcă cu Microsoft Edge/Internet Explorer (consumă puțin RAM).

| RianaAlexia a răspuns:

E posibil sa fie de la net.Reseteaza/Restarteaza routerul (chestia aia ce iti da internet). Daca nu merge, dai un restart la pc. Funda?