| Domynyc a întrebat:

Salut tpu.care dintre cele 2 telefoane este mai bu.samsung galaxy mini sau HTC wildfir.

7 răspunsuri:
| ionut445 a răspuns:

Samsung galaxy mini

| ELISA1LISA a răspuns:

Clar Samsung deoarece este o marca superioara si foarte buna(nu ca si Iphone care e bun de aruncat sau alta marca)

| todescupaul a răspuns:

Ce intrebare stupida, este clar ca lumina zilei ca raspunsul este Samsung galaxy mini

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In afara de camera si design Samsung galaxy mini e mai bun

| allexxys a răspuns:

Parerea mea este ca Samsung galaxy mini este mai bun deoarece poti descarca mai multe chestii depe internet mai usor si mai repede si are un aspect mai dragut, face poze super frumoase si editeaza perfect. sper ca te-am ajutat.:p

| Kinus12 a răspuns:

Samsung Galaxy mini 2

| Izadora a răspuns:

Ca design HTC dar ca si memorie Samsung