| Zuzumilk26 a întrebat:

Care dintre voi ati testat Telekom Smart Wifi?

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Nu am testat dar nu pare mare afacerelaughing Esti limitat la 80 de giga, se poate folosi doar la adresa mentionata in contract si 4G e lent in comparatie cu internet prin fir la acelasi pret.

| Bizon95 a răspuns:

Pare un personal hot spot si cam atat
credeam ca au facut rahatul praf si iti dau trafic cu adevarat nelimitat, dar se pare ca nu:
https://www.telekom.ro/smart-wifi/
"Bine de știut
BONUS Net Nelimitat
Trafic de date nelimitat, la viteză 4G și o lățime de bandă de 1, 5 Mbps care asigură o rezoluție de maxim 480p/calitate DVD pentru conținutul de video streaming.
Bonusul Net Nelimitat se acordă automat și gratuit, la semnarea contractului pe 24 de luni. Promoția este valabilă până la data de 30 septembrie 2019.
Atât timp cât bonusul Net Nelimitat este activ, traficul efectuat după consumarea datelor mobile incluse în abonament nu se tarifează.
Trafic date național inclus: 80 Gb. Viteză internet dupa consumarea traficului inclus: 256 Kbps / 64 Kbps."

deci E O TEAPA DE ZILE MARI

cica, ca scapi de fire, iar pentru asta, ai traficul si viteza unui personal hot spot pe telefonul mobil... iar daca te uiti la Netflix SI LA REZOLUTIA MINIMA, te tine vreo cateva zile dupa care NU MAI MERGE, din cauza limitarilor de trafic, iar "bonusul net nelimitat" poate sa expire oricand si sa te trezesti cu o factura de sute de lei

totusi, ar putea fi rahatul praf, daca te duci intr-o tara unde cel mai amarat abonament costa 15eu iar asta iti merge in roaming, fara costuri suplimentare

LE PS ce e cu adevarat DE ULTIMUL RAHAT in link-ul ala e ca iti ofera un router JMEKER, la 700lei, si care e CHIAR ULTIMA TEAPA, are niste parametrii de comunicatie absolut mareti, cu foarte mica exceptie ca nu poti sa iesi pe internet la mai mult de 1. 5mbps, PER TOTAL (adica suporta 64 de clienti, si daca 64 de clienti chiar ies in acelasi timp pe internet, nu mai merge nimic de nimic ca nu face fata banda)... egal TEAPA DE TEAPA DE ULTIMA TEAPA

| ZIPP a răspuns:

E de rahat. Mi s.au spus prin telefon doar minciuni. Limita de 80gb pentru full hd la vdideo streaming. Dupa care cobori la calitate sd...mda..mhm. Ai 80gb si punct, pentru orice faci, stau mereu cu morcovu in c*r sa nu imi iau cost suplimentar. Ba..de rahat ma.L-am luat pentru ca nu ne lasa sa mai dam gauri si alta varianta nu aveam. Dar e de rahat.