| sofiaaaa001 a întrebat:

Acum mai bine de o zi mi-am completat cererea de pe site-ul telekom pentru a comanda un router smart wifi și nu am primit niciun email sau apel sau orice de la ei.
A mai pățit asta careva? Ar trebui sa astept sa ma contacteze ei sau sa ii sun eu?

3 răspunsuri:
| Mirel4412 a răspuns:

Suna i si zi le sa iti dea routerul, nu e ca si cum deranjezi presedintele...

| PorumbVasilus a răspuns:

Da, am patit dar explica mi ce este wifi smart. Gandeste in locul tau? Iti face cartofi prajiti cu snitele bune d-alea de la bunica?

| sofiaaaa001 explică (pentru PorumbVasilus):

Nulaughing pur și simplu îl conectezi la priza și ai internet in casa, nu mai trebuie sa umble cu cabluri sau găuri prin perete sau chestii de genul, îl bagi in priza și atat.