| anonim_4396 a întrebat:

Care placa credeti ca este mai buna Placa video Sapphire AMD Radeon R7 370 Nitro OC, 4096MB, GDDR5, 256bit, HDMI, 2 x DVI, Display port, Fan sau Placa video Gigabyte nVIDIA GeForce GTX 950 OC WF2, 2048MB, GDDR5, DVI, HDMI, DisplayPort, WindForce 2X Cooling System 128bit.
Eu momentan am GTX 650 2048MB, GDDR5 OC. Multumesc, astept raspunsuri, dau funda!

3 răspunsuri:
| EnvyU a răspuns:

E mai bun gtx 950

| Craciune a răspuns:

II buna aia de la AMD, dar are frecventa la procesor mica... http://www.pcgarage.ro/......5-256-bit/ asta ar fi mai buna daca mai poti pune niste bani.

| LePotato a răspuns:

GTX-ul e mai bun