| AdrenalinTm a întrebat:

Ce pare aveti despre placa asta?
http://www.emag.ro/......DG95JBBBM/

6 răspunsuri:
| anonimguy3 a răspuns:

Nu lua nici un fel de versiune windforce de orice fel de placa video. Placa in sine e buna, dar avand in vedere ca e versiune windforce care se strica cam repede nu merita.

| TechGuyTpu a răspuns:

Din ce reviews am citit, placa se incalzeste repede, se strica repede si bloceaza anumite jocuri

| AdrenalinTm explică (pentru TechGuyTpu):

Pai n-am citit nimic

| TechGuyTpu a răspuns (pentru AdrenalinTm):

Uita-te jos in comentarii

| DayAfterDay a răspuns:

@problemerezolvate23 are dreptate, cauta una NVidia ca sunt mai rezistente si mai "serioase"in jocuri.Dar placa asta e foarte buna la jocuri.

| AdrenalinTm explică (pentru DayAfterDay):

Mam documentat zice ca daca ai o sursa buna si un procesor acceptabil e cea mai buna placa la jocuri