| gonghy a întrebat:

Cat trebuie sa tina bateria unui laptop?

4 răspunsuri:
| DonEduardo a răspuns:

Pai, ar trebui sa fie tot timpul incarcat atata timp cat e bagat in priza.

| siriusblack98 a răspuns:

Depinde la ce îl folosești. O medie ar fi undeva la 2-4 ore. Bine dacă te joci ceva s-ar putea să nu ducă nici 1h.

| RAY a răspuns:

Depinde de laptop și de hardware dar și de baterie, unul de gaming 1, 2 ore pe jocuri la Fuller hd gen gta 5 vs un laptop de home și 4, 5 ore, cpu care se termina în u tin mai mult vs care se termina în h de exemplu Intel i5 4000u vs Intel i5 4000hq

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Dar depinde de fiecare laptop in parte, 1-8 ore, depinde si de cum il folosesti.