| Noone09 a întrebat:

caut o pereche de casti in ear cupretul cuprins intre 50 si 80 de lei sa aiba bass puternic si clar sisa fie din altex sau flanco
**************funda**************

Răspuns Câştigător
| AlexandruV993 a răspuns:

Salut! Uite am gasit eu ceva...

Am gasit pe altex castile astea de la skullcandy ( sunt f bune )
https://altex.ro/casti-in-ear-skullcandy-jib-s2dudz-003-black

Iar daca nu iti plac am gasit ceva mai scump dar care merita banii laughing ( depaseste cu 10 lei pretul tau maxim big grin )
https://altex.ro/casti-in-ear-cu-microfon-pioneer-se-cl712t-r-rosu

Sper ca am fost de ajutor! laughing

2 răspunsuri:
| Times_Bogdan_2000 a răspuns:

Sugerez sa te duci direct in magazin sa vezi acolo preturi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu bass bun, chiar extra-bass, eu am gasit la 220 lei. Sony MDR-V55 on ear. Si le am de 2 ani. Fir plat, nu fir de ata cum vin unele casti. Eu nu as da 80 lei pentru nimic in lume ca apoi cateva luni mai tarziu dau alti bani ca cele de 80 lei s-au stricat. Invatati sa va economisiti banii nu sa ii aruncati pe fereastra.