| anonim_4396 a întrebat:

Ce casti sa-mi iau care sa aiba un bass puternic si clar?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Alege de aici http://www.djsuperstore.ro/category--casti-studio-hifi--263.html
Ti le recomand pe astea http://www.djsuperstore.ro/......-2865.html
Bafta!

9 răspunsuri:
| MCRgurl a răspuns:

Cumpara CREATIVE sau SONY

| anonim_4396 explică (pentru MCRgurl):

Am Creative, am avut Sony, ceva nou, gen Beats...

| MarYan00 a răspuns:

In-ear

cauta pe eMAG in-ear si ia de acolo ce-ti place, care costa peste 60 lei (daca vrei bune) daca nu.ia-ti la 5 lei din bazar laughing

ceau

| anonim_4396 explică (pentru MarYan00):

Voiam sa includ si Beatsurile in ecuatie... Am deja Tour si vreau sa-mi iau Solo HD, de asta intrebam. Mai am si Klipsch Image S4i...

| MarYan00 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai alea sunt klumea...ce mai faci cu altele?laughing

| AndreyStan a răspuns:

Sall ia-ti unele bune, de DJ ale mele sunt FIAST, tu cauta in magazin marca FIAST, sau daca nu o au intreaba care se aude basu puternic la ele.Nu costa mai mult de 100RON.
pls funda

| anonim_4396 explică (pentru IceTy):

Are un prieten de-al meu, nu fac nici 10 lei...

| IceTy a răspuns (pentru anonim_4396):

Mda... pentru tine. mi se par exceptionale!