| Andrei900Boss a întrebat:

Ce inseamna facturati pe calculator?
Adica program de facturare pe calculator si ce trebuie sa fac?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă ai societate comercială, poți factura în acel program că să nu mai emiți facturi scrise cu pixul.

| Manuel_Bacila_1983 a răspuns:

Poti factura de pe calculator in ce program vrei tu fara sa mai scrii facturile de mana. Poti incerca de ex www.FacturarePRO.ro unde te costa 50 de lei / viata prima versiune.

| razvan21213 a răspuns:

Iti recomanda programul de facturare QInvoices. Este online, este gratuit, se poate factura de pe tableta/mobil, interfata usor de folosit, rapoarte, etc. Tot ce trebuie pentru UN PFA sau un SRL care nu doreste si contabilitate integrata.

https://www.qsolutions.ro