| Claudiu90 a întrebat:

Ce parere aveti de tableta Allview Alldro Speed 3G? E buna ca firma Allview? O mai are careva?

2 răspunsuri:
| onderest a răspuns:

Tableta este buna dar sa nu te astepti ca poate sa faca ce poate sa faca un Ipad(III)

| megamix112 a răspuns:

Nu se prea relateaza lucrurile dar acum 1 luna am cumparat un televizor Allview LED Full HD si nu am avut probleme decat la gaming...are intrare si de monitor ca sa il conectezi la PC si face ceva blur pe ps2 si e enervant... poate e de la rezolutie avand in vedere ca, calitatea jocurilor este 480p si de asta se poate vedea naspa, avand in vedere ca e un tv 1080p(Full HD)