Întrebare recomandată | raullik007 a întrebat:

Ce parere aveti despre Tableta ALLVIEW ALLDRO SPEED ECO +, 7"?
Fundita

Răspuns Câştigător
| TheAlinutzu9779 a răspuns:

E foarte buna eu am Allview Alldro Speed S. mi se par niste tablete foarte bune. Cel Putin Mie imi place. + ca toate telefoanele si tabletele Allview sunt foarte rezistente! Funda!winking

11 răspunsuri:
| kevincosty a răspuns:

O foarte buna alegere, dar eu iti recomand sa o cumperi de pe Necc Shop deoarece cred ca o iei mai ieftina decat pe Emag. Daca o sa ai nevoie de un ID Lv7 nu ezita sa ma contactezi.

| razvanyoung a răspuns:

Eu detin o astfel de tableta din vara si inca nu am avut nici o problema cu ea merge chiar bine si avand in vedere pretul este chiar o alegere buna

| spaghetty a răspuns:

Mda n-are 3G straight face

| myruna2012 a răspuns:

Eu cred ca e o alegere buna decat sa dai banii pe ipad-uri sau altceva ca e aproape la fel.

Este chiar o alegere foarte buna, dar sa stii ca nu faci nimic fara net pe ea.

funda?

| IceCrEaMGiRl a răspuns:

Este o tableta destul de interesanta, dar nu foarte rezistenta.Am avut una, si s-a stricat repede de la excesul de praf din casa.E draguta tableta, n-am ce zice.

| LovelyAnna a răspuns:

Are si camera web? si wireles.ul cum merge? pentru jocuri este buna?

| bumblebee010 a răspuns:

E destul de faina dar la pretul ala poti face o alegere mai buna uita-te pe site-ul asta "pcgarage" sper sa-ti placabig grin

| raullik007 explică (pentru bumblebee010):

E 359 de lei la Altex...ce alegere mai buna?

| bumblebee010 a răspuns (pentru raullik007):

Nu stiu fa ce vrei da oricum de 359 lei te tinelaughing

| mamatt a răspuns:

E o tableta destul de draguta, face niste poza destul de frumoase, si muzica se aude ok! Funda?

| Marian1500 a răspuns:

Experienta mea cu ALLVIEW a inceput in august 2012 cand de ziua baietelului meu de 9 ani i-am cumparat o tableta Allview ALLDROECO7 de la SELGROS. Dupa circa 3…4 zile de utilizare am observat ca s-a decalibrat ecranul. Apasai intr-un loc se declansa altceva mai jos. Deci tableta era inutilizabila. Am sunat la ei si mi-au spus ca sa revin la setarile din fabrica ca se rezolva. Am facut acest lucru dar ecranul a ramas negru si tableta nu a mai pornit. Am sunat la ei la firma SC Visual Fan SRL din Brasov (cei care le fabrica si le vand) si mi s-a spus sa trimit cu curierul la ei. Am trimis tableta in ambalajul original cu burete, am pus-o in 2 plicuri de hartie si invelita in burete si polistiren astfel incat putea fi trantita si de la etajul 10 ca nu se intimpla nimic cu ea. Am expediat-o in ianuarie 2013 si timp de 20 de zile nu am primit nici un raspuns. Am sunat si mi-au spus ca tableta este in service si ca o sa o repare si o sa o trimita o sa ma sune ei cand. Nu am primit timp de 7 zile nici un telefon. Baietelul meu ma tot intreba de tableta. Cand am sunat apoi la ei mi-au spus ca tableta are touchscreenul crapat si ca ei nu o pot repara. O asemenea excrocherie nu mi-a fost dat sa vad in lumea asta. Cred ca nici chinezii care au produs-o cu 5…6 euro nu ar fi facut asa ceva. AU SPART ECRANUL DE LA TABLETA CA SA NU O MAI REPARE. ATI MAI AUZIT ASA CEVA? FERITI-VA DE ALLVIEW SI DE VISUAL FAN! DACA VRETI SA FACETI CEVA CU CATEVA MILIOANE NU-I DATI PE CHINEZISMELE LOR. BETI BANII VETI FI MULT MAI CASTIGATI! saabdesign@yahoo.com