| JockerStoica a întrebat:

Ce televizor ați alege dintre:
Samsung Smart tv full hd 101 Cm Sau LG Smart tv full hd 108 cm?

8 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

LG, am avut ocazia sa-l experimentez si mi s-a parut genial!
Software-ul este foarte simplu, calitatea pe Youtube este foarte buna, nu mai zic de rezolutie.
Merita toti banii!

| Satango a răspuns:

LG cu siguranță. Fără prea multe explicații, te poți convinge chiar tu happy

| tpuuser999 a răspuns:

Daca sunt la acelasi pret, as alege Samsung. Daca au preturi diferite, l-as alege pe cel cu oferta mai buna (in functie de conectorii disponibili, cadouri, ce ai nevoie in viitor, etc.).

Diferenta de la 108 la 101 este si ea destul de mare, asa ca daca vrei diagonala... nu mai exista loc de decizie.

| Marduk69 a răspuns:

Nici unul, nici altul. 4k sau nimic

| CPAElites a răspuns:

LG 108.
Eu iti recomand ceva fabricat de Vestel ( Philips, Telefunken etc. ) au cel mai bun raport pret/calitate!

http://superocazii.ro/......etalii.php

| CPAElites a răspuns:

Samsung 4K la 1900 lei! : http://superocazii.ro/......etalii.php

| untu a răspuns:

Iti recomand sa iei un televizor bun LED TV, full HD la 101 cm! E de ajuns, la un pret bun si convenabil! E foarte greu sa manipulezi un televizor SMART TV, uneori iti creeaza probleme din cauza softului complicat! De ce va mai trebuie un TV SMART TV, daca ai in fata ta un calculator (laptop), un smartphone si (posibil o tableta)! Faceti economii de bani pentru zile negre! Cheltuieste banii cu folos si cu chibzuinta!

| sltlp a răspuns:

Daca spuneai exact ce modele erau, era bine.