| anonim_4396 a întrebat:

cine imi spune cum se dezactiveaza internetul pe Samsung galaxy mini 2 sunt pe abonament plzzzz dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| ItachiUchiha17 a răspuns:

Te duci in setari la setari conexiuni, pachete de date si opresti pachetele de date.

2 răspunsuri:
| AndreiAFT9 a răspuns:

Dar nu este sectiunea pachete de date sunt doar: wireless si retea, apel, sunet, afisare, economisire energie, locatie si securitate, aplicatii, conturi si sincronizare, confidentialitate, stocare, limba si tastatura, iesire si intrare voce, accesibilitate, data si ora, despre telefon atat te rog explica pas cu pas

| vladdistrug a răspuns:

Tii apasat pe butonul de blocare a telefonului sau de unde il stingi si dai pe, MOD DATE DE RETEA si atat