| drinkwiskey a întrebat:

de curând am instalat Windows 8.1 și am introdus un USB Sony, a mers câteva momente și după a dipărut, nu știu ce s-a întamplat, am încercat și pe un laptop care din întâmplare are și el Windows 8.1 și când îl introduc nu apare nimic. Oare să fie de la Windows sau de la USB?, vă rog ajutați-ma.
Mulțumesc anticipat!

1 răspuns:
| DarkWoolf a răspuns:

S-ar putea sa fie de la USB iti intra in lepotop daca nu... inseamna ca ii ceva de la USB ca altfel nu-mi dau seama daca ai incercat de pe 2 laptopuri. incerca pe un pc la un priete cu windows 7 sa vezi care e probelma.