| HyperX a întrebat:

De curand am o problema cu Magazin Play.
Eu vreau sa descarc MK X si îmi apare ca nu am destul spatiu ( 200mb).Ma pune sa șterg din aplicații sa fac spațiu.Ok am șters chiar si mai mult ca sa ma asigur.Am dat pe instalați si iese din chestia aia. Aștept max 10 sec si apare din nou dar la spațiul care trebuie eliberat scrie "gata". Dau pe Instalați mai departe si se repeta asta.Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| denyzo a răspuns:

Incearca sa stergi memoria cache, fisierele temporare si pozele de care nu ai nevoie.
Trage putin cu ochiul peste acest articol:

http://www.giz.ro/......oid-17764/

Succes!