| lupu31korg a întrebat:

Salut tpu..de curand mi,am cumparat,, o clapa korg pa 80.este prima orga profesionala..si,,vreau sa stiu daca se poate baga ritmuri pe ea dupa internet,, ce programe sa folosesc..cu acel hard, disk,,,

1 răspuns:
| RobertEmy17 a răspuns:

Da frate! cauta pe net niste seturi de download cu masuri, tonuri, etc. apoi descarci korg converter convertezi seturile de pa2x si pa3x pe pa80. apaoi le pui pe discheta sau stick si cam atat. in mare parte ar mai trebui modificate cate ceca la ele ca sa se auda ok. dar spor la lucru!