| FuegoJr a întrebat:

De curand mi-am instalat GTA 4, faza este ca l-am instalat i D:, partizia mea de baza este C:, dar daca vreau sa bag salvari nu stiu unde sa ma duc, m-am dus in my documents la Rockstar Games si acolo arata Music si Videos sau ceva de genu' precizez ca am facut prima misiune si l-am salvat. Stie cineva unde pot baga salvari? Funda daca nu ati inteles ce am zis sa imi spuneti :d

Răspuns Câştigător
| RazvanStefan a răspuns:

Trebuie sa iti faci un cont la windos live games ca sa poti salvahappy fundita!

1 răspuns:
| FuegoJr explică:

Mi'am facut cont la windows live games. happy