| Katalinn699 a întrebat:

de la o vreme instagramul nu mai merge, adica nu primesc mesajele si daca vreau sa vad niste mesaje mai vechi arata ca se incarca dar nimic. Am dat stergeti datele, tot nimic, am instalat o versiune mai veche a Instagramului si degeaba, mi-am facut alt cont si acolo merge dar nu vreau sa imi pierd toti followerii pe contul meu cel bun.

Răspuns Câştigător
| AlunUk a răspuns:

Problema e de la cont, cred ca ar fi bine sa stai pe celalat cont, poti pune un story pe contul tau mai mare "dati follow aici" si usor, usor iti recuperezi followeri, sau rogi un prieten sa-ti faca promovare happy