| Denis161299 a întrebat:

deci ieri mi.am cumpărat un adaptor bluetooth pentru pc și în produs avea un usb și un cd, Și am instalat cum am putut și tot nu merge, ba ca nu recunoaște usb ba ca da eroare la instalare ca durează instalare, *instalați din nou*, CE SA ÎI FAC?

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

Ne spui numele adaptorului si sistemul de operare folosit pe Pc (Windows7, Vista, Windows8 sau 10).
E posibil ca acel driver sa fie conceput pentru sisteme de operare mai vechi, iar daca ai un Winows mai nou si intampini probleme la instalarea driverelor, trebuie utilizata functia Compatibily Mode.
Dar mai multe detalii afli dupa ce ne spui ce produs ai achizitionat si ce Windows folosesti.