| kitra97 a întrebat:

e urgeeent! De ce nu imi merge tastatura cand incerc sa instalez windows-ul? Adică e functională, merge sa intru in bios sa fac setarile dar cand ajunge in boot menu moare. Nu știu ce sa ii mai fac, am incercat tot ce am stiut. Ps legacy support e pe enable si tot nu merge. fundă

3 răspunsuri:
| bystefu a răspuns:

E de la varianta de windows, incearca o tastatura care nu e pe usb. Iti trebuie una cu mufa clasica!

Bula
| Bula a răspuns:

Ai grija sa nu ai overclock, frecventele sa fie pe Auto.

| gelu1970 a răspuns:

Foloseste tastatura ps2. acea tastatura cu mufa rotunda.
dintre tastaturile usb care nu dau probleme in acest sens, marca Microsoft sau Logitech.