| IonutX197 a întrebat:

exista vreun site in care iti poti pune fisierele dar privat si sa nu fie limita de mb, gen ca un stick?

Răspuns Câştigător
| LPCTSTR a răspuns:

Nu.
Wťf, cine ți-ar da pe gratis spațiu nelimitat de stocare?
Ca opțiuni ai Google Drive (15 GB primiți la crearea contului Google (aici se stochează absolut tot ce ține de Google)) și MEGA (unde primești 50 GB la crearea contului iar după o lună rămâi la 15GB (poți să instalezi niște aplicații și să mai faci chestii pentru a obține niște bonusuri(spațiu de stocare în cloud))).
[Desigur, limitele de 15 GB pot fi ușor trecute cu un abonament pe care fiecare serviciu îl oferă (Google Drive: 10 lei/lună sau 100 lei/an pentru 500GB în plus față de înițialii 15GB și o viteză de upload nespecificată și MEGA cu 5€/lună pentru 200GB față de cei 15GB primiți gratuit și +1TB viteză de upload(puțin nesemnificativă, din punctul meu de vedere))]

6 răspunsuri:
| TheCoolMouseK a răspuns:

Daca te referi la un cloud, nu exista niciunul care sa nu aiba o limita. De cele mai multe ori trebuie sa platesti ca sa o maresti. Poti sa folosesti Google Drive sau DropBox.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Google drive
bineinteles ca este si acolo o limita

| BostanDaniel1974 a răspuns:

Real player si yahoo

| anonimg a răspuns:

Ți s-au spus anumite site-uri.
Dar cea mai buna metodă este ca fișierele pe care le ai să le introduci într-o arhivă Winrar și să pui parolă pe arhiva. Iar arhiva o pui pe un dvd.

| LPCTSTR a răspuns (pentru BostanDaniel1974):

Well, dacă el se va stresa cu câte 25 MB de date/email, să se simtă liber.

| Larisa189 a răspuns:

Google Dive e cel mai potrivit pentru asta, și nici nu are limite de mb. Eu îl folosesc la școală de 2 ani, și am salvate acolo toate proiectele.